Üye Ol! Giriş Yap

Hakkımızda

 

Safranbolu’ya bağlı Hacılarobası Köyü’nde 14 temmuz 1956 yılında dünyaya gelen Taşkın Gökay, demir-çelik fabrikasında çalıştığı dönemde aynı zamanda arkadaşlarıyla oluşturduğu  pazarlama ekibiyle elektrikli battaniye vb. ürünlerin satışıyla aktif ticari hayatı başlamıştır.

1989 yılında Bedesten İş Hanı zemin katta açmış olduğu küçük bir dükkan ile sıcak satıştan çıkıp esnaflığa adım atmıştır. 1992 yılında demir-çelik fabrikalarından resmen ayrılarak Çağdaş Pazarlama adıyla ticari faaliyetine devam etmiştir. 1989 yılında kurmuş olduğu Çağdaş Pazarlama ile Gökay, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya ve mobilya satışlarıyla kısa zamanda büyüyerek, 1995 yılında Safranbolu Sadri Artunç Caddesi üzerinde ilk şubesini 2000 yılında ise Safranbolu ve Karabük’te aynı anda BOSCH Showroom mağazalarını açmıştır.

2001 yılına gelindiğinde Karabük’te dönemin Gima Market şubesi yanında (Şimdiki CarrefourSA Karabük Şubesi) Mobilya & BOSCH Showroom şubesini açmıştır. Karabük’te kaliteyi uygun fiyata satmak felsefesi ile ticari hayatına başlayan Taşkın Gökay 21 temmuz 2004 yılında Ovacuma yolu üzerinde geçirmiş olduğu trafik kazasıyla vefat etmiştir.

2004 yılı öncesinde firmanın değişik pozisyonlarında görev yapmış olan Gökhan Gökay babasının vefatıyla görevi devralmıştır.

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Gökhan Gökay, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Çağdaş Pazarlama, 2020 itibariyle Karabük’te 3, Safranbolu’da 2 ve Ovacuma’da 1 olmak üzere toplam 6 mağazası ile kaliteyi uygun fiyata satmak, uzun yıllardır süregelen güven esaslı ticari faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek bölgeye hizmet etmektedir.