Üye Ol! Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Çağdaş Pazarlama, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Çağdaş Pazarlama, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Çağdaş Pazarlama tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Çağdaş Pazarlama bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak e-bülten gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Çağdaş Pazarlama veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin cagdaspazarlama.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Çağdaş Pazarlama’ya aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Müşteri hizmetleri e-posta adresi: eticaret@cagdaspazarlama.com

Kurumsal Ünvan: Karabük Çağdaş Pazarlama İnş. Taah. Turz. Tic. ve San. Ltd. Şti.

Kurumsal adres: Bayır Mahallesi Gazipaşa Caddesi No:23 KARABÜK